نظام مدیریتی و خط مشی شرکت سومه

 

افتخار داریم که در چهار دهه گذشته با اتکا به خداوند متعال، اراده، تلاش و علاقه مدیران و تمامی همکاران گام در راه جدیدی گذاردیم که هدف آن رشد و توسعه کمی وکیفی شرکت وافزایش رضایت کارفرمایان ازخدمات حرفه ای شرکت سومه بوده است.

 

 

 

 

 

پیام مدیر عامل

 
 
شرکت سومه با بهره گیری از نیروی آموزش دیده و مجرب در قالب یک شرکت ساختمانی و تاسیساتی جهت اجرای پروژه های ساختمانی در داخل از کشور با رعایت اصول فنی، ایمنی و زیست محیطی در جهت ارتقاء سطح کیفی آنها فعالیت می نماید. 
این شرکت در راستای نظام مند نمودن فعالیت ها، سیستم مدیریت یکپارچه(IMS)  تحت استانداردهای بین المللی ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS18001:2007را به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده است و اعتقاد دارد خدمت در پهنه سازندگی برای حضور گسترده تر و موفق تر در پروژه های ملی و بین المللی به کارگیری ابزار نوین و مدیریتی می باشد.

 
لذا شرکت سومه رئوس خط مشی خود را بر اساس محورهای زیر استوار ساخته و خود را متعهد به اجرای اثربخش آن میداند.به منظور تحقق آرمان فوق رعایت اصول زیر الزامی است:
 
 

 ارتقاء جایگاه شرکت به یک موسسه عمرانی معتبر داخلی و خارجی با تاکید بر ورود به پروژه ها به صورت E.P.C و B.O.T

 تلاش برای افزایش رضایت مشتری، ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر

 اجرای پروژه ها در چار چوب برنامه زمانبندی و سطح کیفی مورد انتظار

 آموزش مستمر و مداوم به منظور رشد مهارتهای کارکنان و بهبود مستمر فرآیند ها و سیستم مدیریت یکپارچه با بهره گیری از استعدادها، خلاقیت ها و نوآوریهای کارکنان

 تامین اقلام و تجهیزات و ماشین آلات کارآمد متناسب با نیاز پروژه ها

 تعهد به حفظ سلامتی کارکنان، کاهش حوادث ناشی از کار به همراه حفظ سرمایه مشتریان از طریق شناسایی، ارزیابی و کنترل مخاطرات شغلی برای کاهش ریسک های معین اجرای پروژه و رعایت قوانین و مقررات کاربردی در این زمینه.

 تعهد به حفظ محیط زیست و پیشگیری از آلودگی های بارز شامل آلودگی آب، خاک و هوا از طریق شناسایی، پایش و تعیین اهداف برای جنبه های بارز زیست محیطی در حین اجرای پروژه ها و رعایت قوانین و مقررات کاربردی در این زمینه

 ترویج فرهنگ مشارکت کارکنان در همه امور به منظور افزایش بهره وری و مدیریت بهینه سازی هزینه ها درک و اجرای این خط مشی و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه به عهده همکاران و پایش و ارائه گزارش آن به عهده نماینده مدیریت میباشد.
 

اینجانب اجرا، کارایی و اثربخشی خط مشی و سیستم مدیریت یکپارچه را در فواصل زمانی معین از طریق سیستم بازنگری مدیریت پایش مینمایم.
                                                       
                                                                                                                                           موید منیعات
                                                                                                                                       مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره
 

 

 

 

Preloader