پروژه های در حال انجام توسط شرکت سومه
 


 

 

1- پارکینگ طبقاتی و کاربریهای مکمل ساختمان مرکزی شهرداری کرج 

 
این پروژه در دست احداث است و شامل عملیات ابنیه ، تأسیساتی و برقی به مساحت بالغ بر 25000 متر مربع می باشد که این ساختمان در واقع مکمل ساختمان مرکزی شهرداری کرج است.
مشاور این پروژه مهندسین مشاور نوی می باشد که قرارداد آن در اسفند ماه سال 1393 بسته شده و تا پایان سال 1395 به بهره برداری خواهد رسید و شامل پارکینگ طبقاتی ، درمانگاه ، آمفی تئاتر، قسمتهای اداری و ..... در 17 طبقه است که 6 طبقه آن در زیر زمین بنا گردیده است . با توجه به تجربه طولانی این شرکت در اجرا ، تغییراتی در نما و معماری داخلی پیشنهاد گردید که مورد تایید قرار گرفت و پروژه در زمستان 95 به کارفرمای محترم تحویل خواهد گردید.

 
 

2- استخر امامزاده محمد اداره اوقاف و امور خیریه استان البرز

 
از دیگر پروژه های در دست اجرا، استخر مذکور واقع در حصارک کرج جنب بقعه مبارک آستان مقدس امامزاده محمد (ص ) می باشد که این قرارداد در تابستان 1395 شامل اجرای عملیات ساختمانی و تأسیساتی ،مکانیک و برق منعقد گردید . کارفرمای پروژه اداره اوقاف و امور خیریه استان البرز است و استخر شامل کلیه امکانات به روز رفاهی و تفریحی می باشد . سوناهای بخار ، خشک ، استخر سرعت ، آب درمانی ، استخر کودکان ، جکوزی ، حمام سنتی ، استخر سرسره ، فواره و آبشار ، اتاق های ماساژ تراپی از جمله امکانات این استخر است که در مساحتی حدود 3300 متر بنا می گردد . این پروژه نیز با توجه به تجربه فراوان این شرکت درامر استخر سازی جزو پروژه های با استاندارد و با کیفیت اجرای فوق العاده و تأسیساتی کار آمد خواهد بود که لذت استفاده کنندگان را قطعا دوچندان خواهد کرد.
 

3- موسسه سرمسازی رازی

 
این پروژه در قالب قرارداد به صورت EPS و مشتمل بر سه قسمت ساخت ساختمانهای بسته بندی ، سردخانه مرکزی و بازسازی ساختمان های واکسن ای ویروسی دام (آبله) می باشد . 
مساحت تقریبی حدود 4500 متر مربع که کارگاه در تاریخ 95/06/16 در محل موسسه سرم سازی رازی واقع در حصارک کرج تحویل این شرکت گردید.
از مهمترین موارد این پروژه که با توجه به نام پروژه بارز می باشد ، ساخت فضاها به صورت کلین روم می باشد که در کشور سابقه ای نه چندان طولانی داشته و شرکت هایی که در این زمینه نیز سربلند خواهد بود و طبق برنامه زمان بندی پروژه زمستان سال 96 به بهره برداری خواهد رسید.
 

4- استخر آموزشی مجموعه ورزشی آزادی B.O.T

 
قرارداد پروژه استخر آموزشی مجموعه ورزشی آزادی در زمستان 1395 و به صورت B.O.T (سرمایه گذاری ) با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور منعقد گردید. این استخر که چند سالی بود به صورت تخریب شده در مجموعه عظیم و پرغرور رها گردیده بود و با توجه به اینکه بنا جزو یادمان های یگانه ایران می باشد بازسازی و استفاده از ان از اهمیت ویژه ای برخوردار بود که تجربه کاری در زمینه استخر سازی این شرکت را واداشت تادر مزایده مربوطه شرکت و پیرو آن برنده مزایده اعلام گردید.
طراحی دوباره این پروژه توسط تیم طراحی شرکت سومه انجام گرفت و در تمامی زمینه ها استخر مذکور به روز گردیده و امکانات امروزی شامل معماری داخلی چشم نواز و زیبایی برای آن در نظر گرفته شده است که اجرای آن نیز به سرعت آغاز گردیده که انشاالله طبق برنامه زمان بندی در زمستان سال 1396 تکمیل خواهد گردید. 

 

Preloader