بازسازی و ترمیم خطوط انتقال نیرو مجموعه ورزشی آز

مجموعه ورزشی آزادی بدون شک بزرگترین مجموعه ورزشی کشور است.
از جمله یکی از قسمتهای این مجموعه بزرگ، مجموعه پنج سالن آن است که شامل سالن های وزنه برداری، خانه شطرنج، سالن های چندمنظوره هندبال، والیبال و فوتسال است.
شرکت سومه در سال 1389 قراردادی با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور منعقد نمود و مسئولیت بازسازی سالنها و فضاهای مربوط به مجموعه پنج سالن را به عهده گرفت.
شرح کلی پروژه
کارفرما:شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
سرمایه گذار:شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی
مشاور:

ماهر و همکاران

مدت قرارداد:

9 ماه

مکان پروژه:تهران
تاریخ شروع پروژه:1387
نوع پروژه:ساختمانی - مجموعه ورزشی - تاسیسات - تکمیل و بازسازی
شهر:دماوند
خلاصه:
 اما به منظور تامين انرژي اين سالنها خطوط انتقال برودت و حرارت آن را نيز که لازمه  بهره برداري از اين سالنها مي باشد ، به انجام رسانيد . در قسمت پنج سالن کليه عمليات مربوط به ترميم و بازسازي سالنها ، اجراي کفپوش ، نصب اسکوربورد و کليه عمليات اجرائي جهت استفاده از سالنها و در قسمت مسير انتقال نيرو کليه عمليات مربوط به اجراي ديواره بتني کانال عبوري تاسيسات شامل قالب بندي ، آرماتور بندي ، بتن ريزي ، قراردادن ساپورت هاي مرد نياز در ديوارهاي بتني جهت عبور تاسيسات و .... سپس پوشاندن مسير کانال با استفاده از قطعات پيش ساخته بتني ، همچنين اجراي کليه تاسيسات شامل Piping و ارتباط آن موتورخانه هاي فرعي و از طرفي ديگر ارتباط با پکيج فاضلاب که کلاً توسط اين شرکت اجراء گرديده ، از جمله اقدامات اين شرکت جهت اجراي پروژه مذکور بوده است .

پروژه های مرتبط

Preloader